Programmatie

wo 16 augustus 2017

00:00Continu Muziek
08:00Goede morgen Antwerpen
met Leo De Vlieger
10:00De Pepermolen
met Richard Cools
12:00De Notenbalk
met Johnny Van Dijck
14:00De Schatkamer
met Domien De Smet
16:00Sterrenkijkers
met Omer Braem
18:00Melodiecarrousel
met Eddy Van Balder
20:00De Blauwe Planeet
met Bert De Grote Onbekende
22:00Continu Muziek

do 17 augustus 2017

00:00Continu Muziek
08:00Goede morgen Antwerpen
met Katia
10:00De Notenkraker
met Julien Van Noten
12:00De Notenbalk
met Swa De Koning
14:00Memories
met Maria
16:00Let the good times roll
met Rob De Keyser
18:00Muzikale Gevoelens
met Robert
20:00Roulette
met Erik Mulder
22:00Muziek Mozaiek
met Eddy Deschutere

vr 18 augustus 2017

00:00Continu Muziek
08:00Goede Morgen Antwerpen
met Danny Van Tichelen
10:00In The Mood
met Jan Wielemans
12:00I Feel A Song Comming On
met Rik Anthony
14:00Met Een Lied In Mijn Hart
met Mon De Lathouwer
16:00Nostalgische Klanken
met Jan Van Dam
18:00Minerva Kookt
met Lou Van Put
20:00’t Is van datte !
met Willem Van Walem
22:00De Platenbazar
met Marc Gerard

za 19 augustus 2017

00:00Continu Muziek
08:00Goede morgen Antwerpen
met Mark Maxi
10:00De Klankentapper
met Jan Van Dam
12:00Café Minerva
met Wilfried
14:00Souvenir Souvenir
met Luc Leman
16:00De A en B show
met Lou Van Put
18:00Continu Muziek
20:00Popcorn City (Syndicated program)
21:00Yesterday (Syndicated program)
22:00Continu Muziek

zo 20 augustus 2017

00:00Continu Muziek
08:00Goede morgen Antwerpen
met Danny Van Tichelen
10:00Cocktails
met Richard Cools
12:00Opus One
met Staf De Wolf
14:00Romantica
met Eddy De Haas
16:00Continu Muziek
18:00Music Maestro Please
met Eddy Van Dessel
20:00Eenzame Harten
met Marcus
22:00Continu Muziek

ma 21 augustus 2017

00:00Continu Muziek
08:00Goede Morgen Antwerpen
met Domien De Smet
10:00I Feel A Song Comming On
met Rik Anthony
12:00Pat's Oldies
met Patje FiftyNine
14:00Play a simple melody
met Mon De Lathouwer
16:00Continu Muziek
18:00Continu muziek
20:00Continu muziek
22:00Continu Muziek

di 22 augustus 2017

00:00Continu Muziek
08:00Goede morgen Antwerpen
met Leo De Vlieger
10:00Minerva's Service
met Eddy Van Balder & Jan Van Dam
12:00Music All In
met Rik Bette
14:00De Notenbalk
met Jan Wielemans
16:00Klanken Boeket
met Eddy Deschutere
18:00Unchained Melody
met Johan Van Oekelen
20:00De Muziektrein
met Fred Medley
22:00Continu Muziek
© 2017 Radio Minerva VZW, alle rechten voorbehouden. Design & development:
www.movemedia.be